NTTP 2018

Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging

vyhlašuje od pondělí 12. 3. 2018 do neděle 18. 3. 2018

NÁRODNÍ TÝDEN TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

v rámci celosvětové akce "Týden uvědomění si mozku" (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain (www.dana.org) V tomto březnovém týdnu (12. - 18. 3. 2018) se veřejnost dozvídá o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi.

 

Příští akce BAW se bude  konat v tomto termínu:

11. - 17. 3. 2019

Cílem NÁRODNÍHO TÝDNE TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Trénování paměti je efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí.

 

Následujících 388  OSVĚTOVÝCH PŘEDNÁŠEK SE KONALO ZDARMA a převážně  byly určeny veřejnosti. Pokud byly určeny jen pro zvané návštěvníky, bylo to v přehledu uvedeno. Loni se konalo 353 přednášek, které navštívilo celkem 8.917 osob. Byl to  nejvyšší  počet přednášek i osob od roku 2005, kdy se stala ČSTPMJ poprvé partnerem  BAW. V roce oslav 20.výročí ČSTPMJ se nám podařilo loňský rekord překonat co do počtu přednášek, celková návštěvnost však byla nižší, bylo to „pouhých“ 7.444 osob.

PONDĚLÍ 12.3.2018

BOŘANOVICE

Obecní úřad Bořanovice

od 18 hod.

pí.Miroslava Kročková

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena

Kobližná 4

od 10.15 hod.

pí.Jana Šubrová

BRNO

Sál TLUKOT

Novobranská 4

od 10.30 hod.

pí.Michaela Nešporová

DOBRÁ VODA

Domov důchodců

Pod Lesem 1362/16

od 15 hod. pro zvané

Ing.Bc.Dagmar Caklová

HLUK

Městská knihovna

nám.Komenského 162

od 17 hod.

pí.Jana Gálová

HUMPOLEC

Děkanství Humpolec

Horní náměstí 272

od 14 hod. pro zvané

pí.Dagmar Arnotová

JABLONEC NAD NISOU

Městská knihovna

audiovizuální sál

Dolní nám.600/1

od 10 hod.pro zvané

pí.Jiřina Ziklová

KLADNO

Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Generála Klapálka 1641

od 16 hod.

p.Jaroslav Volf

KLADNO

Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Generála Klapálka 1641

od 16.45 hod.

PhDr.Jakub Pavlík

KLIMKOVICE

Centrum volného času Mozaika

Komenského 112

od 16 hod.

pí.Magdalena Ožanová

KUTNÁ HORA

Městská knihovna

Husova 145

od 9.30 hod.

pí.Dagmar Strbíková

LIBEREC

Domov pro seniory Františkov

Domažlická 8

od 14 hod. pro zvané

pí.Jana Hrabinová

LOVOSICE

Gymnazium Lovosice

Sady pionýrů 600

od 14.30 hod. pro zvané

Mgr.Jana Zalabáková

MĚLNÍK

Masarykův kulturní dům

U Sadů 1

od 16.15 hod

Mgr Adriana Rohde Kabele

MLADÁ BOLESLAV

Centrum pro zdravotně postižené a seniory Středočeského kraje  o.p.s.

Čechova 773

od 8.15 hod. pro zvané

pí.Hasmik Kroupová

MLADÁ BOLESLAV

Služby a školení MB

Klub Filip

V.Klementa 601

od 9.30 hod.

Bc. Gabriela Řepová

MLADÁ BOLESLAV

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých

oblastní pobočka Mladá Boleslav

J.Palacha 1297(Trio)

od 14 hod. pro zvané

Bc. Gabriela Řepová

OLOMOUC

UPOL

katedra sociologie,andragogiky a kulturní antropologie FF UP

tř.Svobody 26

od 13 hod. pro zvané

PhDr.Naděžda Špatenková,Ph.D.

OLOMOUC

Denní stacionář Pamatováček

Karafiátová 5

od 15.30 hod

pí.Věra Přikrylová

OLOMOUC

Knihovna města Olomouce

nám.Republiky 1

od 16 hod.

Mgr.Martin Král

OSTRAVA

Biskupství ostravsko-opavské

Kostelní nám.1

od 9 hod.

Mgr.Marie Göttlicherová

Mgr.Ludmila Kaňoková

OSTRAVA

Biskupství ostravsko-opavské

Kostelní nám.1

od 10.45 hod. pro zvané

Mgr.Marie Göttlicherová

Mgr.Ludmila Kaňoková

OSTRAVA

Knihovna města Ostravy

pobočka Michálkovice

Sládečkova 90

od 10 hod.

Mgr. Zdeněk Ožana

OSTRAVA

Dětský ráj Ostrava

Sadová 2

od 10 hod.

Bc.Tereza Seidlerová

OSTRAVA/ z org.důvodů přeloženo na 5.3./

Bulharský kulturně –osvětový klub

28.října 572/4,Moravská Ostrava a Přívoz

od 14 hod. pro zvané

PhDr.Radomíra Gilarová,Ph.D.

PETROV

Obecní knihovna

Petrov 281,PSČ 696 95

od 17.30 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

PRAHA

Parlament ČR

Sněmovní 1, Praha 1

Od 9.30 hod. pouze pro zvané

Certifikovaní trenéři paměti ČSTPMJ

PRAHA

Mateřské centrum

Petržílova 19, Praha 12

od 10 hod.

pí.Anna Kalinová

PRAHA

VŠE

nám.W.Churchilla 1, Praha 3

místnost NB 470

od 11 hod.

PaedDr.Ivana Schmidtová

PRAHA /z org.důvodů přesunuto na 19.3./

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6/31, P 2

od 11.45 hod. pro zvané

pí.Iva Zůčková

PRAHA

Dům odborových svazů

sál Přítomnost

nám.W.Churchila 2,Praha 3

od 14.30 hod.

Ing. Dana Steinová

PRAHA

KC Husitská

Husitská 74,Praha 3

od 14.30 hod

pí.Helena Kubů

PRAHA

Domov pro seniory Chodov

Donovalská 2222

od 14 hod.

Mgr.Anna Tomčáková

PRAHA

Dům s pečovatelskou službou

U Studánky 15, Praha 7

od 14 hod.

Ing.Eva Outratová

PRAHA

Coworkingové a vzdělávací centrum

Sněmovní 7,P 1

od 16 hod.

Mgr.Petra Hirtlová,Ph.D.

PRAHA

Městská knihovna pobočka Praha 3

Husitská 110/70

od 17 h

pí.Eva Odehnalová

PRAHA

UJAK

Roháčova 60, P 3

od 18 hod. pro zvané

PhDr.Zuzana Pavlíková

PŘESTAVLKY

Obecní úřad Přestavlky u Čerčan

Zasedací místnost

od 18 hod.

Bc.Iveta Luxová

STRÁŽNICE

Městská knihovna

Veselská 41

od 16 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

TEPLICE

Regionální knihovna

Lipová 13

od 10 hod pro zvané

pí.Petra Mašková

TRUTNOV

Stacionář mezi mosty

Náchodská 359

od 15 hod. pro zvané

pí.Simona Hátlová

TŘINEC

Knihovna Třinec ,p.o.

Lidická 541

od 16 hod.

Mgr.Dagmar Maroszová

VESELÍ NAD MORAVOU

Denní stacionář Zdislava Veselí o.p.s.

Za Poštou 110

od 9.30 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

ZBĚŠIČKY /z org.důvodů přeloženo na 19.3./

Domov pro osoby se zdravotním postižením

Zběšičky 23, 398 43

od 13 hod.

Mgr.Jana Svačinová

ZNOJMO

SZŠ a VOŠZ Znojmo

Jana Palacha 8

od 11.45 hod. pro zvané

PhDr.Olga Černá

 

ÚTERÝ 13.3.2018

ADAMOV

Městské kulturní středisko

Opletalova 22

od 13.30 hod.

pí.Michaela Nešporová

BABICE

Kulturní dům

Babice 508,687 03

od 16 hod.

Ing.Ivana Bičanová

BENEŠOV

Klub seniorů

M.Kudeříkové 1556

od 13.30 hod

pí.Eva Kubínová

BEROUN

Městská knihovna

od 9 hod. pro zvané

Mgr.Iva Stluková

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena v Brně

Kobližná 4

od 11 hod.

Mgr.Helena Orálková

BRNO

Spokojený senior-KLAS z.s.

Biskupská 7

od 14.30 hod.

pí.Helena Kočí

BRNO

Česká unie neslyšících

Údolní 53

od 16.30 hod.pouze pro zvané

Ing.Zbyněk Dohnal

Mgr.Miroslava Dohnalová

BRNO

Diecezní charita

kpt.Jaroše 9

od 10 hod.jen pro zvané

Bc.Alexandra Zouharová

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena v Brně

Kobližná 4

od 17 hod.

Mgr.Helena Orálková

ČECHY POD KOŠÍŘEM /z org.důvodů přeloženo na 20.3./

Klub seniorů

nám.Svobody

od 17 hod.

pí.Miroslava Vyroublová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Husův dům

pobočka Domova sv.Linharta

U Výstaviště 10

od 9 hod.pro zvané

pí.Klára Mrkvičková a Romana Bošková

ČESKÝ TĚŠÍN

Nemocnice Český Těšín a.s.

Rehabilitační odd.-tělocvična

Ostravská 783

od 15 hod. jen pro zvané

MUDr.Vladislava Pieniažková

ČESKÉ VELENICE

Střední škola České Velenice

Revoluční 220

Domov mládeže

od 16.30 hod. pro zvané

pí.Jana Pražáková,DiS.

DALOVICE

Střední škola logistická Dalovice,p.o.

Hlavní 114/29

od 8 hod. pro zvané

Ing.Aleš Procházka

DALOVICE

Střední škola logistická Dalovice,p.o.

Hlavní 114/29

od 10 hod. pro zvané

Ing.Aleš Procházka

DĚČÍN

Městská knihovna

K.Čapka 3

od 16 hod.

Mgr.Eva Křížová

DOBŘICHOVICE

Knihovna Dobřichovice

Palackého 123

od 13 hod. pro zvané

Ing.Hana Habartová

FRÝDEK-MÍSTEK

Městská knihovna

Hlavní 111, Místek

Modrý salonek

od 15.30 hod.

Mgr.Pavla Ručková

HORNÍ TĚRLICKO

Dům kultury

Májová 32

od 13.30 hod.

Mgr.Šárka Maňasová, CSc.

HRADEC KRÁLOVÉ

Studijní a vědecká knihovna

Hradecká 1250/2

Od 10 hod.

Mgr. Gabriela Holečková

HROB

Klub seniorů

od 15 hod.

pí.Martina Vyskočilová

HUMPOLEC

ASTRA- denní centrum pro seniory

Školní 730

od 15.30 hod.

pí.Dagmar Arnotová

CHEB

Klub důchodců Hradební dvůr

Dlouhá ul.

od 15.30 hod.

Ing.Eva Kolafová

JIHLAVA

Vysoká škola polytechnická

Tolstého 16

od 9 hod.pro zvané

Bc.Šárka Venkrbcová

JIHLAVA

Městská knihovna

Hluboká 1

od 9 hod. pro zvané

Bc.Magdalena Kupková

JIHLAVA

Vysoká škola polytechnická

Tolstého 16

od 14 hod.

Bc.Šárka Venkrbcová

JINDŘICHŮV HRADEC

Městská knihovna

U Knihovny 11

Od 16 hod. jen pro zvané

Pí.Olga Šenoldová

KARLOVY VARY

Vysoká škola finanční a správní a.s.

T.G.M. 541/3

od 15 hod. pro zvané

Ing.Aleš Procházka

KARLOVY VARY

Vysoká škola finanční a správní a.s.

T.G.M. 541/3

od 17 hod.

Ing.Aleš Procházka

KARVINÁ

Regionální knihovna Karviná

-kinosál

Centrum 2299/16

od 10 hod.pro zvané

pí.Svatava Sukopová

KARVINÁ

Regionální knihovna Karviná

-kinosál

Centrum 2299/16

od 16.30 hod.

pí.Svatava Sukopová

KOPŘIVNICE

Klub důchodců Mniší

Od 13.30 hod.

pí.Lucie Kazlepková

KOŘENEC

Místní knihovna

od 17 hod.

pí.Jana Zemánková

KRÁLŮV DVŮR/z org.důvodů přeloženo na 20.3./

Budova počápelské MŠ a ZŠ

Plzeňská 104

od 17 hod.

pí.Ivana Daňsová

KUTNÁ HORA

Domov Barbora

Pirknerovo nám.5

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Dagmar Strbíková

KUTNÁ HORA

Academia Rerum Civilium

Vysoká škola politických a společenských věd

Barborská 52

Od 16 hod.

Mgr.Petra Hirtlová,Ph.D.

LESKOVEC

Obecní úřad

od 15.30 hod.

pí.Eva Juřičková

LIBEREC

/ z org.důvodů přeloženo na 6.3./

Centrální středisko Kontakt Liberec p.o.

Palachova 7

od 14 hod.

pí.Dagmar Hajflerová

LIBEREC

Krajská vědecká knihovna

Rumjancevova 1

Od 17 hod.

Mgr.Jindra Bachmanová

LIPNÍK NAD BEČVOU

Městská knihovna

nám.T.G.M. 11/16

od 17 hod.

Mgr.Kateřina Fliedrová

LITOMYŠL

Městská knihovna

Smetanovo nám.50

Od 17 hod.

Ing.Iva Pekníková

LOUNY

Domov seniorů

Rakovnická

od 9 hod. pro zvané

pí.Marcela Langrová

LUČICE

Obecní úřad Lučice 582 35

Lučice 90

od 13 hod.

Mgr.Jana Koukalová

LUŽICE

Obecní úřad Lužice u Štenberka

přednáškový sál

od 16.30 hod.

Mgr. et Mgr.Lenka Javůrková

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 9 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 15 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MĚLNÍK

Rodinné centrum Chloumek

Senior klub

Trojická 2803

od 13 hod

Mgr.Adriana Rohde Kabele

MLADÁ BOLESLAV

Centrum 83,poskytovatel sociálních služeb MB

UNI dílna

Václavkova 950

od 13 hod. pro zvané

pí.Hasmik Kroupová

OLOMOUC

AGE Centrum Olomouc

CT Center Ma Ve s.r.o.

Na Šibeniku 1

od 13 hod.

MUDr.Dagmar Malotová

OSEK

Společenské centrum pro seniory

ZŠ Osek

Hrdlovská 622

Od 10.15 hod

Pí.Martina Vyskočilová

OSTRAVA

Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

od 13 hod. pro zvané

Bc.Ludmila Zajíčková,DiS.

OSTRAVA/z org.důvodů přeloženo na 27.3./

Dům kultury Akord

nám.SNP 2012/1,Ostrava-jih

od 17 hod.

PhDr.Radomíra Gilarová,Ph.D.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES

Místní knihovna

od 17 hod.

Mgr.Alena Babíková

OTROKOVICE

Charita sv.Anežky

Na Uličce 1617

od 14 hod. pro zvané

Bc.Romana Rochovanská

PARDUBICE

CEDR Pardubice o.p.s.

Jana Palacha 324

od 13 hod. pro zvané

pí.Veronika Smitková

PLZEŇ

U3V Západočeské univerzity

Jungmanova 1

od 11.30 hod. pro zvané

Mgr.Magdaléna Edlová,DiS.

PLZEŇ/z org.důvodů přeloženo na 20.3./

U3V Západočeské univerzity

Jungmanova 1

od 11.30 hod. pro zvané

Mgr.Magdaléna Edlová,DiS.

PÍSEK

Městské středisko sociálních služeb

nábř.1.máje 2142

od 8.30 hod. pro zvané

pí.Ivana Pecková

PRAHA

Thomayerova nemocnice

odd.geriatrie a následné péče

od 9 hod. jen pro zvané

Mgr.Květa Hošková

PRAHA

MŠMT

Karmelitská 5, P 1

od 9 hod. pro zvané

Mgr.Dana Mikšíková

PRAHA

Denní stacionář

Tusarova 42, P 7

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Lucie Makkonen

PRAHA

SZUŠ Orphenica

Pohořelec 25

od10 hod.

pí.Hedvika Štolcpartová

PRAHA

Knihovna Na Vinohradech

Vinohradská 69,Praha 2

od 10.30 hod.

pí.Marie Benediktová

PRAHA

Klub Remedium

Táboritská 22,Praha 3

od 11 hod.

Mgr.Klára Línková

PRAHA

CAP

Burešova 12, Praha 8

od 13 hod.

Bc.Aneta Novotná

PRAHA

Klub Remedium

Táboritská 22,P 3

od 13 hod. pro zvané

PhDr.Blanka Davidová

PRAHA

Masarykův ústav ČVUT

Kolejní 2637/2a,  Praha 6

od 14 hod. pro zvané

PhDr.Petra Irena Nováková

PRAHA

DPS – jídelna

Tusarova 42

Od 14 hod.

Ing.Eva Outratová

PRAHA

Klub seniorů Čakovice

Cukrovarská 52,P 9

od 14 hod. pro zvané

pí.Hana Dvořáková

PRAHA

Domov pro seniory Chodov

Donovalská 2222,P 4

Kinosál

od 14 hod. pro veřejnost

Ing.Bc.Jaroslava Slivoňová

PRAHA

MČ Praha 4 Nuselská radnice

2.p. č.205

od 10 hod.

pí.Iveta Luxová

PRAHA

KSEC Šlejnická

Šlejnická 5,P 6

od 14 hod.

pí.Irena Simeonová

PRAHA

MČ Praha 4 Nuselská radnice

2.p. č.205

od 14 hod.

PaedDr.Eva Schneiderová

PRAHA

Studio Le Femmine

Štefánikova 266/24, Praha 5

od 15 hod pro zvané

pí.Miroslava Kročková

PRAHA

ZŠ pro zrakově postižené

Nám.Míru 19,Praha 2

Aula

od 15.30 hod.

Mgr.Šárka Kociánová

PRAHA

Rodinné centrum Pexeso

Žitavského 497,Praha 5-Zbraslav

od 16.30 h

Ing.Dana Steinová

PRAHA

CČE Praha 6

Dr.Z.Wintra 15

od 17 hod. pro zvané

pí.Dagmar Najbrtová

PROTIVÍN

Dům kultury Protivín

Mírová 337

od 19 hod.

Mgr.Jitka Lojíková

PŘEROV

Městská knihovna

Žerotínovo nám.36

od 17 hod.

Bc.Pavlína Dočkalíková

PŘEROV/z org.důvodů přesunuto na 20.3./

Městská knihovna

Žerotínovo nám.36

od 17 hod.

Bc.Pavlína Dočkalíková

PŘÍBOR

Městská knihovna

Lidická 50

od 17 hod.

Mgr.Martina Burianová

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Městská knihovna

od 18 hod.

Mgr.Alena Naimanová

SKRBEŇ

Dům služeb

společenský sál

od 15 hod.

Mgr.et Mgr.Lenka Javůrková

TÁBOR

Fokus Tábor

Mostecká 2087

od 9 hod.

Mgr.Pavla Popelářová

TÁBOR

G-centrum Tábor

Kpt.Jaroše 2958

od 14 hod.

Mgr.Alena Kubíková

TASOV

Obecní knihovna Tasov

Tasov 89, 696 63 Hroznová Lhota

od 16 hod.

Mgr.Zdeněk Gloz

ÚSTÍ NAD LABEM

Severočeská vědecká knihovna

Velká hradební 49

Od 11 hod.

Mgr.Ludmila Makovská

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Středisko Diakonie ČCE

hospic Citadela

od 10 hod. pro zvané

pí.Dobromila Krupová

VELKÉ LOSINY

Senzion

Rudé armády 709

od 17 hod.

Ing.Anna Podhrázská

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Městská knihovna

Poštovní 22

od 10 hod.

Mgr.Ivana Vaňková

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Městská knihovna

Poštovní 22

od 16 hod.

Mgr.Ivana Vaňková

VELVARY

Městská knihovna Velvary

Nám. Krále Vladislava 10

Od 16 hod.

pí.Anna Kratochvílová

VESELÍ  NAD MORAVOU

Dům s pečovatelskou službou

Za Poštou 110

od 11 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VESELÍ  NAD MORAVOU

Denní stacionář Zdislava Veselí o.p.s.

Za Poštou 110

od 9.30 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VYŠKOV

Vojenská akademie ve Vyškově

V.Nejedlého

od 14 hod.jen pro zvané

RNDr.František Herodek

ZLÍN

Senior Point

Tomáše Bati 204

od 13.45 hod.

Mgr.Marta Fojtíková

ZLÍN

Senior Point

Tomáše Bati 204

od 15.30 hod.

Mgr.Marta Fojtíková

VYŠKOV

Knihovna Karla Dvořáčka

Nádražní 4

od 14 hod. pro veřejnost 11-19 let

Mgr. et Mgr. Ivana Šrámková

ZNOJMO

SZŠ a VOŠZ Znojmo

Jana Palacha 8

od 13.45 hod. pro zvané

PhDr.Olga Černá

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Knihovna MJS

od 16 hod.

Jana Vejsadová

 

STŘEDA 14.3.2018

BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV

Oblastní muzeum Praha –východ

Masarykovo nám.97/3

od 15 hod.

pí.Miroslava Kročková

BRNO

Filiánek,z.s. a OZ MMB

budova MMB, místnost č.111

Malinovského nám.3

od 9.30 hod.

Ing.Jana Benešová

BRNO

FN u sv.Anny

Pekařská 53

od 14 hod. pro zvané

Mgr.Petra Klusáčková

BRNO/z org.důvodů přesunuto na 21.3./

Centrum denních služeb pro sluchově postižené

Vodova 35

Od 16 hod.

Pouze pro zvané

Ing. Zbyněk Dohnal

Mgr. Miroslava Dohnalová

BRNO

Spokojený senior-KLAS z.s.

Biskupská 7

od 14.30 hod.

Mgr.Tereza Kozderová,DiS.

BEROUN

Městská knihovna

U Kasáren 813

od 17.30 hod.

pí.Iva Stluková

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Psychoterapie MK s.r.o.

Žižkova 12

od 10 hod. pro zvané

Bc.Štěpánka Kardová

ČESKÝ KRUMLOV

Městská knihovna

Horní 155

od 9 hod.

Mgr.Gabriela Mazurová

DAVLE

Úřad Městyse Davle

Na Náměstí 63

od 10 hod.

pí.Hana Navrátilová

DOLNÍ DOMASLAVICE

Domov se zvl.režimem POHODA

Dolní Domaslavice 248

od 14 hod. pro zvané

pí.Gabriela Müller

DOLNÍ MĚSTO

Obecní úřad

Dolní Město 93

od 18 hod.

Mgr.Jana Koukalová

DUBÁ/z organizačních důvodů přesunuto na 21.3./

Klub seniorů

Luční 28

Od 13 hod.

Pí. Leona Maříková

FRÝDEK-MÍSTEK

Stará fara Frýdek

farní 1

od 9 hod.

Mgr.Marie Göttlicherová

Mgr.Ludmila Kaňoková

HODONÍN

Městská knihovna

Národní tř.35

Od 9.30 hod.

Pí. Milada Češková

HRADEC KRÁLOVÉ

KRC Sedmikráska

Zieglerova 230

od 16 hod.

Mgr.Ludmila Valešová

HUSTOPEČE

Městská knihovna

od 9.30 hod.

pí.Jitka Horáková

JABLONEC NAD NISOU

Městská knihovna

audiovizuální sál

Dolní nám.600/1

od 14 hod.

pí.Jiřina Ziklová

JEVÍČKO/z org.důvodů přehozeno na 21.3./

Místní knihovna

Jevíčko 492

od 8 hod. pro zvané

pí.Pavla Konečná

JEVÍČKO/ z org.důvodů přehozeno na 21.3./

Místní knihovna

Jevíčko 492

od 10.15 hod. pro zvané

pí.Pavla Konečná

JIHLAVA

Krajský úřad Jihlava

kongresový sál

od 9.30 hod.

pí.Jana Vejsadová

JIHLAVA

Krajský úřad Jihlava

kongresový sál

od 9.30 hod.

Bc.Šárka Venkrbcová

JIHLAVA

Krajský úřad Jihlava

kongresový sál

od 9.30 hod.

Ing.Jana Rudelová

JIHLAVA

Tyflocentrum Jihlava o.p.s.

Brněnská 8

od 10 hod.

Ing.Jaroslav Beránek

JINDŘICHŮV HRADEC

Městská knihovna

U Knihovny 11

Od 10 hod. jen pro zvané

Pí.Olga Šenoldová

KAROLINKA

Víceúčelové kulturní centrum

Od 17.15 hod.

PhDr. Lenka Denkocy

KLADNO

Středisko komplexní sociální péče

FONTÁNA

5.května 249

od 13 hod.

Mgr.Dita Kořízková

KLADNO

Městská knihovna Kladno

nám.Sítná 3106

od 17 hod.

pí.Lenka Kalousová

KOPŘIVNICE

Městská knihovna

Kulturní dům

Od 9 hod.

Pí.Lucie Kazlepková

KORYČANY

Městská knihovna

Kulturní a inf.centrum

Náměstí 152

od 10 hod. pro zvané

pí.Ilona Vybíralová

KORYČANY

Městská knihovna

Kulturní a informační centrum

Náměstí 152

od 16 hod.

pí.Ilona Vybíralová

KOŘENEC

Místní knihovna

od 17 hod.

pí.Jana Zemánková

KOZOMÍN

Obecní úřad Kozomín

Kozomín 28

od 17 hod.

pí.Anna Kratochvílová

KRALOVICE

Veřejná regionální knihovna Kralovice

Markova 2

od 10 hod. pro zvané

pí.Martina Pohanková

KRNOV

Domov pro seniory

Rooseveltova

od 9 hod. jen pro zvané

Mgr.Radka Kaňoková

KUTNÁ HORA

Domov Barbora

Pirknerovo nám.5

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Dagmar Strbíková

LHOTA u VSETÍNA

Obecní úřad

od 16 hod.

pí.Eva Juřičková

LIBHOŠŤ /z org.důvodů přehozeno na 7.3./

Základní škola Libhošť

od 16 hod. pro zvané

Mgr.Martina Burianová

LITOMĚŘICE

Střední škola pedagogická,hotelnictví a služeb,p.o.

Dlouhá 6

od 11.30 hod. pro zvané

Bc.Irena Suchá-Škobisová

LITOMĚŘICE

Knihovna K.H.Máchy

Mírové nám.26

od 17 hod.

Mgr.Helena Učíková Lendacká

LITOMYŠL

Městská knihovna Litomyšl

Smetanovo nám.50

ve spolupráci s Lékárnou Na Špitálku

od 8-16 hod.

Ing.Iva Pekníková

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 14.30 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

MILEVSKO

Městská knihovna

nám.E.Beneše 1

od 9 hod.

Bc.Markéta Kotmelová

MILEVSKO

Městská knihovna

nám.E.Beneše 1

od 13 hod.

Bc.Markéta Kotmelová

MILEVSKO

Městská knihovna

nám.E.Beneše 1

od 17 hod.

Bc.Markéta Kotmelová

MLADÁ BOLESLAV

Městská knihovna

V.Klementa 1229

od 17 hod.

Bc.Gabriela Řepová

NERATOVICE

Dům kněžny Emmy-

domov pro seniory

od 13 hod.pro zvané

pí.Marie Cúthová

NERATOVICE

Městská knihovna

nám.Republiky 400

od 15 hod.

Mgr.Hana Janďourková-Tůmová

NOVÁ PAKA

Městská Knihovna

F.F. Procházky 70

Od 15 hod.

Pí. Stanislava Benešová

NOVÁ PAKA

Městská Knihovna

F.F. Procházky 70

Od 17 hod.

Pí. Stanislava Benešová

OLOMOUC

Přírodovědecká fakulta UP

od 13.15 hod. pro zvané

RNDr.Ivana Fellnerová

OLOMOUC

Centrum pohybu

Sokolská 7

od 12 hod pro zvané

pí.Věra Přikrylová

OSTRAVA

Dům s pečovatelskou službou

Gajdošova 39

od 9 hod. pro zvané

Mgr.Šárka Maňasová,CSc.

OTROKOVICE

Senior Otrokovice

K.Čapka 1615

od 10 hod. pro zvané

Mgr.Kristýna Žáková

PEČKY

Pečovatelská služba města Pečky

Chvalovická 1042

od 9.45 hod.

Mgr.Petra Hirtlová,PhD.

PLZEŇ

DPS sv.Alžběty

Hlavanova 17

od 10 hod.

pí.Eva Vyškovská

PLZEŇ

ZČU

Fakulta zdravotnických studií

Husova 11

od 15 hod.

Mgr.Lenka Kroupová

PODĚBRADY

Pentagon

T.G.Masaryka 1

od 13 hod.

PhDr.Květa Husová

PRAHA

Hewer z.s.

Pod Strašnickou vinicí 13/191

posluchárna

od 10 hod. jen pro zvané

Mgr.Tatiana Mikešová

PhDr.Alena Mocková

PRAHA

Ústřední vojenská nemocnice Praha 6

Psychiatrické odd.

od 10 hod. jen pro zvané

Bc.Vlasta Váňová

PRAHA

Ústřední vojenská nemocnice Praha 6

Psychiatrické odd.

od 16 hod. jen pro zvané

Bc.Vlasta Váňová

PRAHA

Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A.Komenského

Pedagogická knihovna

Jeruzalemská 12, Praha 1

od 10 hod.

pí.Anna Kratochvílová

PRAHA

Klub aktivního stáří

Záhřebská 15, P 2

od 14 hod. pro zvané

Mgr.Světlana Šrámková

PRAHA

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 5

Kuncova 1

od 14 hod. pro zvané

PhDr.Lenka Koháková

PRAHA

Amélie z.s.

Šaldova 15, Praha 8

od 10 hod. pro zvané

Ing.Petra Davidová

PRAHA

ZŠ pro zrakově postižené

aula

Nám.Míru 19,Praha 2

od 15.30 hod.

Mgr.Šárka Kociánová

PRAHA

Léčba duše-terapeutická místnost

Obchodní 9, P 9-Horní Počernice

od 16.30 hod. pro zvané

Bc.Jana Walterová

PRAHA

Rodinné centrum K2

Ostružinová 2933/9, P 10 Záběhlice

od 16.30 hod. pro zvané

Bc.Petra Kubištová

PRAHA

Městská knihovna

Opatovská 1783, P 11

Od 15.30 hod.

Ing.Dana Steinová

PRAHA

Učebna jazyků

Štítného 29

od 19 hod. pro zvané

p-Michal Maryška

PROSTĚJOV

Městská knihovna

Skálovo nám.6

od 17 hod.

Mgr.et Mgr.Lenka Javůrková

PROSTĚJOV

Městská knihovna

Skálovo nám.6

od 18 hod.

pí.Miroslava Vyroubalová

PŘÍBRAM

Senior Point

Žežická 193

od 13 hod.

pí.Marcela Kubová

RÝMAŘOV

Městská knihovna Rýmařov

Sokolovská 25

od 8 hod. pro zvané

Mgr.Michaela Jiroušková

ŘÍČANY U PRAHY

Domov seniorů Říčany-Voděrádky

Krabošická 84

Od 14 hod.

Pí.Eva Kubínová

SEMILY

Domov pro seniory

Bavlnářská 523

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Martina Farská

SLANÝ

Knihovna Václava Štecha

Masarykovo nám.159

od 10 hod. pro zvané

pí.Míla Najmanová

ŠTOKY

Úřad městyse Štoky

Štoky 241

od 17 hod.

Mgr.Hana Bohuňovská

Mgr.Marcela Rýpalová

TOUŽIM

Základní škola

Plzeňská 395

od 9 hod. pro žáky 8.tř.

pí.Štěpánka Götzová

TOUŽIM

Základní škola

Plzeňská 395

od 10 hod. pro žáky 9.tř.

pí.Štěpánka Götzová

TŘEBÍČ

Mozkoherna

ul.Pokorného 24/28

od 17 hod.

Mgr.Eva Fruhwirtová

VESELÍ NAD MORAVOU

Veselské kulturní centrum,z.ú.

Akademie volného času

nám.Míru 667

od 13 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VESELÍ NAD MORAVOU

Denní stacionář Zdislava Veselí o.p.s.

Za Poštou 110

od 15 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VYŠKOV

Knihovna Karla Dvořáčka

Nádražní 4

od 16.30 hod.

pí.Zdenka Adlerová

ZBUZANY

Obecní úřad Zbuzany

Obecní knihovna

Na Návsi 1

od 18 hod.

Bc.Karla Štětková

ZLÍN

Sokolovna Zlín-Štípa

Nová cesta 668

od 14 hod.

Mgr.Marta Fojtíková

ŽDÁR NAD SÁZAVOU

Střední škola obchodu a služeb

Komenského 10

od 10 hod.jen pro zvané

Ing.Jana Rudelová

ŽDÁR NAD SÁZAVOU

Střední škola obchodu a služeb

Komenského 10

od 15 hod.jen pro zvané

Ing.Jana Rudelová

 

ČTVRTEK 15.3.2018

BRNO

Fakulta sociálních studií MU

Joštova 10

od 10 hod pro zvané

PhDr. Kateřina Kubalčíková

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena

pobočka Medlánky

Kytnerova 1A

od 10 hod. pro zvané

Mgr.Helena Orálková

BRNO

Centrum denních služeb pro sluchově postižené

Vodova 35

Od 17 hod.

Pouze pro zvané

Ing. Zbyněk Dohnal

Mgr. Miroslava Dohnalová

BRNO

Centrum Ženy 50 +

Anenská 10

od 17.30 hod.

Ing.Marcela Cvachová

BEROUN

Městská knihovna

U Kasáren 813

od 17.30 hod.

pí.Iva Stluková

ČERNOŠICE

All-consulting s.r.o.

Jitřní 2283

Od 10 hod.

Mgr. Alice Pospíšilová

ČERNOŠICE

Dům s pečovatelskou službou

Na Vráži

od 13.30 hod.

Ing.Daniela Göttelová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Teologická fakulta JČU

Kněžská 8

od 10 hod.

pí.Hedvika Štolcpartová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Školící centrum

Novohradská 393

od 14 hod. pro zvané

Ing.Bc.Dagmar Caklová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Jihočeská vědecká knihovna- pobočka Čtyři Dvory

areál ZŠ E.Destinové

od 18 hod.

pí.Helena Žahourová

DĚČÍN

Domov pro seniory

Kamenická 755/195

od 9.30 hod pro zvané

Mgr.Eva Křížová

DVŮR KRÁLOVÉ

Hankův dům

nám.V.Hanky 299

od 13 hod. pro zvané

pí.Soňa Vachková

FRÝDEK-MÍSTEK

Katolický Lidový dům

Fr.Čejky 450

od 9 hod.

Mg.Mária Tvrdá

FRÝDEK-MÍSTEK

Katolický Lidový dům

Fr.Čejky 450

od 11.30 hod.

Mg.Mária Tvrdá

FRÝDEK-MÍSTEK

Katolický Lidový dům

F.Čejky 450

od 14 hod.

Mg.Mária Tvrdá

FRÝDLAND NAD OSTRAVICÍ

Městská knihovna

Hlavní 1775/vchod Kadlčákova/

od 17.30 hod.

Mgr.Pavla Ručková

HAVÍŘOV

Sanatorium Kochova

Havířov-Šumbark

od 13.30 hod pro zvané

Bc.Ludmila Zajíčková,DiS.

HRADEC KRÁLOVÉ

Studijní a vědecká knihovna

Hradecká 1250/2

od 10 hod. pro zvané

Mgr.Gabriela Holečková

HRADEC KRÁLOVÉ

Rodinné centrum Žirafa

Budova střediska Medium

J. Masaryka 605

Od 17 hod.

Mgr. Ludmila Valešová

HUMPOLEC

Astra –denní centrum pro seniory

Školní 730

od 10 hod.

pí.Bohuslava Medová

CHELČICE

Chelčický domov sv.Linharta

Chelčice 1

od 14 hod.

pí.Romana Bošková a Klára Mrkvičková

JAROŠOV NAD NEŽÁRKOU

Pravdova knihovna

od 17 hod.

pí.Olga Šenoldová

KLATOVY

Domov pro seniory

Podhůrecká 815

od 14 hod. pro zvané

Mgr.Renata Moserová,DiS

KLECANY

Národní ústav duševního zdraví

pro pacienty

od 10 hod.

pí.Květa Vonásková

KOLÍN

Městský úřad Kolín

Karlovo nám.78

od 9.30 hod.jen pro zvané

Mgr.Petra Hirtlová, PhD

KRALUPY NAD VLTAVOU

Dům s pečovatelskou službou

U Cukrovaru 1171

Od 13 hod.pro veřejnost

pí.Václava Matesová

KRÁLŮV DVŮR/z org.důvodů přesunuto na 8.3./

ZVONEK-klub invalidů

Plzeňská 104

od 9.30 hod. pro zvané

pí.Ivana Daňsová

KROMĚŘÍŽ

Knihovna Kroměřížska

Slovanské nám.3920

od 16 hod.

pí.Zdenka Adlerová

LANŠKROUN

Rodinné centrum Dětský svět

B.Martinů 980

od 15 hod.

p.Vojtěch Viskupovič,DiS.

LYSÁ NAD LABEM

Městská knihovna

Husovo nám.23/1

od 18 hod.

pí.Beáta Čovanová

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 14.30 hod.

Ing. Dagmar Fišerová

MĚLNÍK

MŠ Zvoneček

Dukelská 2598

od 15 hod.pro zvané

Mgr.Adriana Rohde Kabele

MLADÁ BOLESLAV

Dům seniorů

Olbrachtova 1390/II

Od 9.30  hod.jen pro zvané

Pí.Eva Holková

MNICHOVICE

ZŠ Mozaika

Myšlinská 30

od 14 hod.

pí.Marie Kolárová

MORAVSKÝ KRUMLOV

Městské Muzeum a Galerie Knížecí dům

nám.TGM 40

od 17 hod.

Mgr.Eva Fruhwirtová

NERATOVICE

Dům kněžny Emmy-

domov pro seniory

od 13 hod.pro zvané

pí.Marie Cúthová

NETOLICE

Městská knihovna

Školní 191

od 18 hod.

pí.Klára Mrkvičková

pí.Romana Bošková

OLOMOUC

Centrum pohybu

Sokolská 7

od 12 hod pro zvané

pí.Věra Přikrylová

OLOMOUC

Denní stacionář Pamatováček

Karafiátová 5

od 15.30 hod

pí.Věra Přikrylová

PLZEŇ

Obvodní knihovna Plzeň- Lochotín

Studentská 22

Klub L

od 18 hod.

Mgr.Marie Blažková

PODĚBRADY

Městská knihovna

Jiřího náměstí 41/12

od 15 hod.

pí.Dagmar Srbíková

PRACHATICE

Senior Point

od 14 hod.

Mgr.Zdeněk Krejsa

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6/31, P 2

od 8.45 hod. pro zvané

pí.Iva Zůčková

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 9 hod.Jen pro zvané

Ing. Dana Steinová

PRAHA

Domov pro seniory

Jana Masaryka 34, P 2

od 9 hod. pro zvané

Mgr.Světlana Šrámková

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

od 10.45 hod

jen pro zvané

Ing.Eva.Outratová

PRAHA

ÚVN-VFN

Pavilon B 1-Domov Vlčí mák

od 11 hod. pro zvané

pí.Irena Zoubková

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 12.30 hod

Jen pro zvané

Ing. Dana Steinová

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 14.15 hod.Jen pro zvané

Ing. Dana Steinová

PRAHA

Sídlo ČSTPMJ

Přístavní 24,Praha 7

Od 16 hod.

For English speaking public

Ing. Dana Steinová

PRAHA

DPS – Knihovna

Týnská 17, P 1

Od 13.30 hod.

Mgr. Eva Outratová

PRAHA

Psychiatrická a psychoterapeutická ordinace

budova Oční kliniky

Obchodní 2,Praha 9

od 16.30 hod. pro zvané

MUDr.Ivana Ondráčková

PRAHA

Městská knihovna Praha 5-Barrandov

Wassermannova 16

od 16 hod.

pí.Jitka Andresová

PRAHA

GENEI s.r.o.

Poděbradská 20,P 9-Vysočany

od 16 hod. pro zvané

pí. Jeanette Laláková

PRAHA

CČE Praha 6

Dr.Z.Wintra 15

od 17 hod. pro zvané

pí.Dagmar Najbrtová

PRAHA

Městská knihovna Praha 9- Prosek

Měšická 806/3

od 17 hod.

RNDr. Bohunka Trnková

PRAHA

Městská knihovna pobočka Praha 5

nám.14.října 83/15

od 17 hod.

pí.Eva Odehnalová

PRAHA

HAMKO

Táborská 117,P 4

od 18 hod.

Mgr.Ester Fišerová,MBA

PRACHATICE

Městská knihovna Prachatice

Husova 71

od 16 hod.

pí.Šárka Polatová

PRACHATICE

Krebul o.p.s.

Senior Point

Zlatá steza 143

od 14 hod.

Mgr.Zdeněk Krejsa

PROSEČ

Vzdělávací centrum Ergoeduka

od 15 hod.

Ing.Jarmila Menšíková

PŘÍBRAM

Knihovna Jana Drdy

pobočka Křižák

od 9 hod. pro zvané

pí.Zdena Šmídová

PŘÍBRAM

SPCCH

Žežická 193

od 10 hod. pro zvané

pí.marcela Kubová

PŘIBYSLAV

Městský úřad

zasedací místnost

od 14 hod.

pí.Jana Vejsadová

ŘÍČANY

Stacionář OLGA

Blahoslavova 6a

od 14.30 hod.

pí.Eva Kubínová

SÁZAVA U ŽĎÁRU

Obecní úřad

od 15 hod.

Ing Jana Rudelová

SOKOLNICE

Domov pro seniory Sokolnice p.o.

Zámecká 57

od 13.30 hod.

pí.Ivana Dvořáková,DiS.

STRAKONICE

Dům kultury Strakonice

klubovna č.45

Mírová 831

od 10 hod.

Mgr.Jitka Lojíková

ÚSTÍ NAD LABEM

Severočeská vědecká knihovna

Velká hradební 49

Od 11 hod.

Mgr.Ludmila Makovská

VESELÍ NAD MORAVOU

Denní stacionář Zdislava Veselí o.p.s.

Za Poštou 110

od 9.30 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VESELÍ NAD MORAVOU

Denní stacionář Zdislava Veselí o.p.s.

Za Poštou 110

od 13 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VYŠKOV

Vojenská akademie ve Vyškově

V.Nejedlého

od 14 hod.jen pro zvané

RNDr.František Herodek

VYŠKOV

Knihovna Karla Dvořáčka

Nádražní 4

od 14 hod. pro veřejnost 11-19 let

Mgr. et Mgr. Ivana Šrámková

ZLÍN

Krajská knihovna Františka Bartoše

Baťův Institut,budova 15,sál B

Vavrečkova 7040

Od 10 hod.

Mgr.Jarmila Trnčáková

ŽAMBERK

Městská knihovna

Nádražní 743

od 17 hod.

pí.Martina Wilhelmová

 

PÁTEK 16.3.2018

BESEDNICE

Knihovna městyse Besednice

Náměstí 51

od 17 hod.

pí.Růžena Lepšová

BRNO

Dům Naděje Brno-Bohunice

Arménská 2

od 10 hod. pro zvané

pí.Petra Poláčková

BRNO

Knihovna Jiřího Mahena

pobočka Medlánky

Kytnerova 1A

od 10 hod.

Mgr.Helena Orálková

BRNO

Dům Naděje Brno-Bohunice

Arménská 2

od 14 hod.

pí.Petra Poláčková

BRNO

GIMMI lounge cafe

Slovanské nám.1

od 17 hod. pro zvané

pí.Šárka Hanáková

BYSTRÉ

Dům s pečovatelskou službou

od 15 hod.

PhDr.Dana Klevetová

ČÁSLAV

Jazyková škola S.M.A.R.T.

B.Němcové 440

od 15 hod. pro zvané

Mgr.Markéta Fišerová

ČÁSLAV

Jazyková škola S.M.A.R.T.

B.Němcové 440

od 17 hod. pro zvané

Mgr.Markéta Fišerová

ČELÁKOVICE

Rodinné centrum Routa

Sedláčkova 107

Jurta

od 15 hod.

Mgr.Renáta Nentvichová Novotná

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Teologická fakulta JČU

Učebna 210 2.p.

Kněžská 8

Od 13 hod.

Ing.Dana Steinová

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Teologická fakulta JČU

Učebna 210 2.p.

Kněžská 8

Od 14.15 hod.

Mgr. Věra Suchomelová,Th.D.

HORNÍ BŘÍZA

Domov pro osoby se zdravotním postižením

U Vrbky 486

Od 9.30 hod. jen pro zvané

p. Petr Jindra DiS.

KUTNÁ HORA

Domov Barbora

Pirknerovo náměstí 206/5

Od 9.30 hod.

jen pro zvané

Pí. Dagmar Strbíková

LITVÍNOV

Městská knihovna

Soukenická 982

od 9.30 hod.

Mgr.Marcela Güttnerová

LOUNY

Městská knihovna

Mírové nám.1

od 13.30 hod. pro zvané

pí.Marcela Langrová

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Centrum denních služeb

Skalníkova 519

Od 9.30 hod. jen pro zvané

Ing.Dagmar Fišerová

NOŠOVICE

Obecní úřad

Nošovice 58

od 16.45 hod.

pí.Helena Fitzková

OKROUHLÁ U NOVÉHO BORU

Obecní knihovna

Okrouhlá u Nového Boru 36

od 17 hod.

RNDr.Bohunka Trnková

OLOMOUC /z org.důvodů přeloženo na 23.3./

UPOL

katedra sociologie,andragogiky a kulturní antropologie FF UP

tř.Svobody 26

od 13 hod. pro zvané

PhDr.Naděžda Špatenková,Ph.D.

PALKOVICE

Domov pro seniory

Palkovice 279, 739 41

od 15 hod. pro zvané

pí.Gabriela Müller

PARDUBICE

Univerzita Pardubice

Dopravní fakulta

Studentská 95

od 11 hod. pro zvané

Ing.Iva Pekníková

PARDUBICE

Univerzita Pardubice

Dopravní fakulta

Studentská 95

od 13 hod. pro zvané

Ing.Iva Pekníková

PELHŘIMOV

ZUŠ – koncertní sál

Pod Kalvárií 850

Od 18.30 hod.pro zvané

MgA. Bc. Lenka Čurdová

PRAHA

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6/31, P 2

od 8.00 hod. pro zvané

pí.Iva Zůčková

PRAHA / z org. důvodů přesunuto na 9.3./

Odborné učiliště Vyšehrad

Vratislavova 6/31, P 2

od 8.00 hod. pro zvané

pí.Iva Zůčková

PRAHA

DAMU

Karlova 26,P 1

od 9.30 hod. pro zvané

Mgr.Ester Fišerová,MBA

PRAHA

Domov pro seniory

Nová slunečnice

Na Hranicích 18, Praha 8

od 13.30 hod.

Mgr.Adriana Rohde Kabele

PRAHA

NORDIC WALKING na podporu NTTP

Restaurace U Labutě

Thomayerova 3, P 4

Ve 13.45 h sraz účastníků u restaurace

Bc.Iveta Luxová a PaedDr.Hana Čechová

PRAHA

Domov Sue Ryder

Michelská 1/7, P 4

Páteční klub TP pro seniory

Jen pro zvané

Bc. Kateřina Grušová

PRAHA

Masarykův ústav ČVUT

Kolejní 2a, P 6

Od 16 h pro zvané

PhDr. Irena Petra Nováková

PRAHA

Image Lab

Kundratka 20, P 8

od 18 hod. pro zvané

PhDr.Zuzana Pavlíková

PRAHA

Učebna Jazyků

Štítného 29,P 3

od 19 hod. pro zvané

p.Michal Maryška

PRACHATICE

Domov seniorů Mistra Křišťana

Bavorská 936

od 15 hod.jen pro zvané

Mgr.Zdeněk Krejsa

PRACHATICE

Domov seniorů Mistra Křišťana

Bavorská 936

od 16 hod.jen pro zvané

Mgr.Zdeněk Krejsa

PYŠELY

Městský úřad Pyšely

přízemní zasedačka

od 14 hod.

pí.Margit Kakos

SOBĚSUKY

Domov pro seniory

Soběsuky 95,798 00 Plumlov

od 14 hod.

Bc.Jana Vaverková

STRAKOV /PSČ 570 01

Obecní úřad Strakov

Strakov 3

od 17 hod.

pí.Jana Ondráčková

SKRBEŇ

Dům služeb

společenský sál

od 15 hod.

Mgr.et Mgr.Lenka Javůrková

TOUŽIM

Infocentrum Toužim

nám.Jiřího z Poděbrad 35

od 17 hod.

pí.Štěpánka Götzová

VESELÍ NAD MORAVOU

Denní stacionář Zdislava Veselí o.p.s.

Za Poštou 110

od 9.30 hod. pro zvané

Mgr.Zdeněk Gloz

VSETÍN

Masarykova veřejná knihovna

Dolní náměstí 1356

od 9 hod.

PhDr.Helena Gajdušková

ZLÍN

Občanské centrum Zlín-Štipa

Nová cesta 668

od 10 hod.

Mgr.Marta Fojtíková

ZLONICE

Fara Zlonice

Pejšova 47

Od 17 hod.

Pí. Anna Kratochvílová

ZNOJMO

SZŠ a VOŠZ Znojmo

Jana Palacha 8

od 9.00 hod. pro zvané

PhDr.Olga Černá

ZNOJMO

SZŠ a VOŠZ Znojmo

Jana Palacha 8

od 10.45 hod. pro zvané

PhDr.Olga Černá

SOBOTA 17.3.2018

BUDYNĚ NAD OHŘÍ

Město Budyně n.O.

Budova Městského úřadu

od 16 hod.

Bc.Irena Suchá-Škobisová

JEVÍČKO

Místní knihovna

od 17 hod.

pí.Pavla Konečná

MEZIHOŘÍ

Kulturní dům Mezihoří

od 18 hod.

Mgr.Hana Prášková

ONŠOV

Domov důchodců

Onšov 1, 39501 Pacov

Od 14 hod.

Ing. Václav Jaroš a Mgr. Petr Tomáštík

PARDUBICE

Univerzita Pardubice

Dopravní fakulta

Studentská 95

od 9 hod. pro zvané

Ing.Iva Pekníková

PRAHA

Matematicko-Fyzikální fakulta UK

V Holešovičkách 2, P 8

Jen pro Exp.univerzitu pro prarodiče a vnoučata

Od 9 hod.

Ing. Dana Steinová

PRAHA

Domov pro seniory

Máchova 10

od 10 hod pro zvané

Mgr. Světlana Šrámková

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

El-fit studio

Havlíčkova 1361

od 16 hod.

Bc.Lucie Hejduková

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Bouda Kúsky

od 15 hod.

Bc.Magdaléna Kupková

 

NEDĚLE 18.3.2018


PŘEDNÁŠKY  SLOVENSKÝCH  ČLENŮ  ČSTPMJ

PONDELOK  12. 3. 2018

BRATISLAVA

Domov sociálných služeb

Rusovská cesta

od 9.30 hod.

Ing.Silvia Valovičová

KOŠICE

Stredisko sociálnej pomoci města Košic

Garbiarská 4

od 13.30 hod.

Ing.Mária Mokošová

NÁMESTOVO

Stredná priemyslova škola technická

pre študentov  U3V

od 10 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová

PREŠOV

Devín centrum

Tkáčská 2

od 16 h pre zvaných

Mgr.Zuzana Lesňáková

TREBIŠOV

Psychiatrická léčebna

od 9 hod jen pro zvané

Mgr. Jana Maliňáková

UTOROK 13. 3. 2018

KOŠICE

ARCUS

Specializované zariadenie a zariadenie pre seniorov

Skladná 4

od 10 hod. pro zvané

Mgr.Danka Petrufová

KOŠICE

Klub dochodcov při MČ KVP

Gottbuská 36

od 14 hod.

Ing.Mária Mokošová

KREMNICA

Klub dochodcov

od 16 hod.

Mgr.Božena Schniererová

PREŠOV/z org.důvodů přesunuto na 6.3./

Knižnica P.O.Hviezdoslava

Levočská 1

od 9.30 hod. pre zvanych

pí.Libuše Chiara Hladeková

PREŠOV/z org.důvodů přesunuto na 6.3./

Knižnica P.O.Hviezdoslava

Levočská 1

od 13 hod. pre zvanych

pí.Libuše Chiara Hladeková

RUŽOMBEROK

Klub dochodcov

od 9 hod. pre zvanych

Ing.Adriana Weidlichová

TREBIŠOV

Psychiatrická léčebna

od 9 hod jen pro zvané

Mgr. Jana Maliňáková

TURČIANSKÉ TEPLICE

Zlaté Kúpele

Liečebný dom Velká Fatra

SNP 519

od 16 hod.

Ing.Darina Štrbová

STREDA  14. 3. 2018

MEDZILABORCE

Denný stacionář sv.Nikolaja

Duchonovičova 506

od 14 hod. pro zvané

PhDr.Dagmar Hučková

TREBIŠOV

Psychiatrická léčebna

od 9 hod jen pro zvané

Mgr. Jana Maliňáková

ZUBROHLAVA

Kulturný dom

MS SČK

od 17.30 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová

ŠTVRTOK 15. 3.2018

DOLNÝ KUBÍN

Oravská Knižnica Antona Habovštiaka

S.Nováka 2

od 16 hod.

pí.Libuše Chiara Hladeková

NÁMESTOVE

Súkromá Spojená škola EDUCO

od 13.00 hod.

pí.Libuše Chiara Hladeková

NIŽNÁ NAD ORAVOU

Kulturný dom

MS SČK

od 16 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová

TREBIŠOV

Psychiatrická léčebna

od 9 hod jen pro zvané

Mgr. Jana Maliňáková

TRNAVA

HAZA s.r.o.

Prechodna 1

od 10 hod. pre zvanych

Ing.Zuzana Hanzelová

PIATOK 16. 3.2018

BYSTRÉ

LUMIDD-Denný stacionář

Bystré

od 13 hod. pro zvané

PhDr.Danka Onuferová

LEŠTINY

Obecný úrad

MS SČK

od 17 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová

TREBIŠOV

Psychiatrická léčebna

od 9 hod jen pro zvané

Mgr. Jana Maliňáková

SOBOTA 17.3.2018

RABČA

Kulturný dom

MS SČK

od 17 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová

NEDEĽA 18.3.2018

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

AB-C studio

Vrlíkova 4333

od 17 hod.

pí. Markéta Kořínková

MEDZIBRODIE

Kulturný dom

MS SČK

od 14 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová

PUCOV

Obecný úrad

MS SČK

od 17 hod.

PhDr.Zuzana Kršková a Lubica Dubnicayová